KAMUOYUNA 

Baskonia maçında yaşananlardan sonra açıklamamızdır!

Israrla anlamak istemeyenlere tekrar hatırlatıyoruz.

Ergin Ataman konusunda önceki haftalarda yaptığımız açıklamalar kamuoyunun hafızasındadır.

Öncelikle şunu herkes bilmelidir ki bizim için hiç bir başarı ve kupa Galatasaray değerlerinden önemli değildir ve asla olmamıştır.

ultrAslan’ın Ergin Ataman konusunda DURUŞU NETTİR ve bu duruşumuzdan TAVİZ VERMEYECEĞİMİZ herkes tarafından öğrenilmelidir.

ISRARLA HATIRLATTIK, HATIRLATIYORUZ!

Ergin Ataman, Karşıyaka maçında protokol tribününde Şube Yöneticimiz Murat Özyer’in DARP EDİLMESİNDEN sonraki hafta Abdi İpekçi’de yöneticimiz Murat Özyer’in sağda solda DARP EDİLMEYİ “HAK ETTİĞİNİ” söyleyen ve tweet atan medya mensubu İSMAİL ŞENOL’un aleyhinde yaptığımız protestolardan sonra Ergin Ataman Şube Yöneticimiz Murat Özyer’den YANA DEĞİLDE, DARP EDİLMEYİ HAK ETTİĞİNİ SÖYLEYEN İSMAİL ŞENOL’un yanında yer almıştır ve Yöneticimiz Murat Özyer’e yapılan saldırı GALATASARAY Camiası ve BİZLERE yapılmıştır.

Yetmezmiş gibi Galatasaray camiasını tehditvari söylemlerle Galatasaray Spor Kulübüne “GALATASARAYLILIK BU DEĞİLDİR!” başlığıyla GALATASARAY TARAFTARINA KARŞI ULTİMATOM YAYINLATMASI, Kulübümüze gerekirse ŞUBEYİ KAPATIRIZ veya küçültürüz tehditlerini söylettirdiği gün Ergin Ataman BİZİM İÇİN BİTMİŞTİR.

Son olarak artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak ve bizlere fütursuzca saldırı içinde olan her kim olursa olsun gerektiği gibi cevabını gerektiği yerde ve zamanda almaya devam edecektir.

YÖNETİM İSTİFA, ERGİN ATAMAN İSTİFA!!!
HERKES GİDER BİZ KALIRIZ! BİZ GALATASARAYLIYIZ!

ultrAslan